24 th


Sep 2013

Jak łatwo odzyskać hasło

Internet jest gigantycznym źródłem informacji dla milionów użytkowników z całego świata. Wśród witryn internetowych wyjątkową popularnością weselą się więc serwisy o charakterze poradników. Odpalamy internet przeważnie po to, aby pozyskać pożyteczną wiedzę. Możemy ją znaleźć właśnie na stronach poradnikowych.

Wśród dużo takich witryn, bardzo dużym powodzeniem weseli się portal, który pomoże nam w skutecznym korzystaniu z komputera i sieci. Na jego łamach dowiemy się takich istotnych rzeczy kiedy np. do czego służą skróty klawiszowe i kiedy z nich efektywnie korzystać, aby przyśpieszyć codzienną pracę. Wśród internautów są osoby, jakie biegle posługują się takimi rozwiązaniami, są również osoby, jakie nie mają pojęcia o tym, iż aby skopiować tekst nie musimy klikać prawym przyciskiem myszy i rozwinąć listę na której odnajduje się komenda – kopiuj.

Nie musimy tego robić, wystarczy po zaznaczeniu tekstu, bądź obrazka zastosować skrót – ctl C. Taka wiedza pozwala zdecydowanie przyśpieszyć pracę biurową, sporządzanie notatek, przygotowywanie dokumentów. Portal poradnikowy jest pełen innych wartościowych wskazówek dla każdego. Przykładem zdoła być Jak dodać muzykę na tumblr i jej zastosowanie. Z reguły nie wykorzystujemy całego potencjału tego peryferyjnego urządzenia.

Nie wiemy kiedy efektywnie wykorzystać rolkę w myszce, nie wiemy również kiedy poradzić sobie bez myszki, gdy np. ulegnie awarii. Taką wiedzę otrzymamy na łamach serwisu, w ciągu kilku chwil. Twórcy portalu dzielą się także wiedzą na temat tego kiedy przyśpieszyć komputer, w jaki sposób sprawić, aby się nie zacinał. O ile wielokrotnie korzystamy z sieci i komputera ta strona będzie dla nas wręcz zbawienna.