26 th


Oct 2015

nieruchomości warszawa

Dobrze sformułowane ogłoszenie, które podkreśla atuty sprzedawanego właśnie lokalu, które zostanie opatrzone wyraźnymi, profesjonalnie wykonanymi zdjęciami może zachęcić potencjalnych kupców do kontaktu. Należałoby jednak odzyskać spostrzeżenie na to, że prędko zdołamy odebrać sobie szansę na finalizację transakcji, gdy nie przygotowujemy się stosownie na umówione spotkanie. Mieszkania na sprzedaż powinny prezentować się w taki sposób, aby zachęcać do ich zakupu. Są one przecież towarem na rynku nieruchomości oraz obowiązują tutaj podobne zasady, jak w przypadku sprzedaży detalicznej.

Możemy skorzystać z pomocy fachowców, którzy zajmują się home stagingiem. Mieszkanie zdołamy także przygotować we własnym zakresie. Należałoby je przede wszystkim lekko odświeżyć. Nie chodzi tutaj jednak o kosztowny remont z wymianą okien, drzwi oraz podłóg, skuwaniem kafelków w łazience oraz kuchni i innymi zmianami, które wymagają czasu i wielkich nakładów finansowych. Lecz odmalowanie ścian może przynieść rzeczywiście spore korzyści.

działki budowlane<br />
Mieszkania na sprzedaż nie mogą prezentować się niczym wymagające gruntownego remontu. Tym samym powinniśmy usunąć widoczne usterki. Kapiący kran w kuchni, oderwane drzwi u szafek oraz inne małe niedoskonałości robią fatalne wrażenie. Możemy także przestawić meble, dokupić kilka dodatków dekoracyjnych, które sprawią, że prywatne M nabierze przytulnego charakteru. Bez wątpienia ozdoby te zabierzemy przy wyprowadzce, natomiast nie od aktualnie wiadomo, że liczy się dobre pierwsze wrażenie. Przed umówioną wizytą koniecznie należy usunąć własne drobiazgi z szafek oraz półek, posprzątać i precyzyjnie przewietrzyć mieszkanie.